LAT RUS ENG
|| Jaunumi || Par mums || Treneri || Kontakti ||
|| Volvo Truck Latvia Cup || ŠFS ziemas kauss ||

http://www.volvotruck.lv

http://www.ozolnieki.lv

http://www.bernufutbols.lv

http://www.selkoms.lv

http://www.rigasbrivosta.lv

http://www.konekesko.com/lv/

http://www.glazeri.lv


FansWorld

Jaunumi

Lapa: || 1 || || 2 || || 3 || || 4 ||

Priecīgus Ziemassvētkus un
Laimīgu Jauno 2009. gadu!


ŠFS Ziemassvētku Pasākums 2009







ŠFS Ziemas Kauss 2008
06.-07.12.


U-7 (2001)
1. vieta - ŠFS-1
2. vieta - FK Tukums-2000
3. vieta - SK Zolitude





ŠFS Ziemas Kauss 2008
28.-30.11.


U-10 (1998)
1. vieta - FC Atletik Tallina
2. vieta - FC Tiigrid Tallina
3. vieta - SC Bercy Tallina

U-8 (2000)
1. vieta - SK Legion Tallina
2. vieta - FM Ateitis Viļņa
3. vieta - SC Liepājas Metalurgs-2





ŠFS Ziemas Kauss 2008
21.-23.11.


U-11 (1997)
1. vieta - FK Tukums-2000
2. vieta - Daugavpils BJSS
3. vieta - FC Atletik Tallina

U-9 (1999)
1. vieta - SK Legion Tallina
2. vieta - ŠFS-1
3. vieta - Preiļi BJSS





Rudens Kauss - 2008
30.10.08. Jelgava.


ŠFS - 1. vieta




Zēnu futbola festivāls
29.-31.07. Salacgrīva.


ŠFS - 3. vieta

Rezultāti: www.ljfl.lv




Nike Premier Kauss
02.-04.07. Salacgrīva.
U-14 (1994)


ŠFS - 1. vieta

Rezultāti: www.lff.lv



Stārķa kauss
18.-20.06. Staicele.
U-9 (1999)


ŠFS - 2. vieta

Rezultāti: www.lff.lv



Stārķa kauss
11.-13.06. Staicele.
U-8 (2000)


ŠFS - 1. vieta

Rezultāti: www.lff.lv



Volvo Truck Latvia Cup 2008
08.06.
U-7 (2001)


1. vieta - Ventspils OC
2. vieta - ŠFS-1 Rīga
3. vieta - Daugavpils BJSS




Volvo Truck Latvia Cup 2008
30.05.-01.06.


U-10 (1998)
1. vieta - FC Atletik Tallina
2. vieta - FK Strela Pleskava
3. vieta - ŠFS-1 Rīga


U-8 (2000)
1. vieta - ŠFS-1 Rīga
2. vieta - JDFS Alberts Rīga
3. vieta - Daugavpils BJSS





Volvo Truck Latvia Cup 2008
23.-25.05.


U-11 (1997)
1. vieta - Daugavpils BJSS-1
2. vieta - ŠFS-1 Rīga
3. vieta - FS Daugava Rīga


U-9 (1999)
1. vieta - FS Daugava-1
2. vieta - SK Liepājas Metalurgs
3. vieta - FK Tukums-2000 Rīga





Volvo Truck Latvia Cup 2008
15.-18.05.
U-12 (1996)


1. vieta - JFC Skonto Rīga
2. vieta - SK Liepājas Metalurgs
3. vieta - Daugavpils BJSS




Volvo Truck Latvia Cup 2008
08.-11.05.
U-13 (1995)


1. vieta - FC Komex Paņeveža
2. vieta - Daugavpils BJSS
3. vieta - FK Vimpel Pleskava




Volvo Truck Latvia Cup 2008
01.-04.05.
U-14 (1994)


1. vieta - Latvija
2. vieta - IF Brommapojkarna Stokholma
3. vieta - FK Strela Pleskava




Volvo Truck Latvia Cup 2008
24.-27.04.
U-15 (1993)


1. vieta - SK Liepājas Metalurgs
2. vieta - Daugavpils BJSS
3. vieta - PK-35 Helsinki




2008. gada Baltijas Sieviešu futbola līga
18.-20.04. Rīga.


ŠFS/Baloži - FC Flora 1:1
ŠFS/Baloži - Ardas-Snoras 2:0

1/4 F.
FC Levadia - ŠFS/Baloži

Rezultāti: www.lff.lv



KURT KOENIG KAUSS - 2008
22.03. - 24.03.08.


U-9 (1999) - 3. vieta.
U-8 (2000) - 1. vieta.

Rezultāti: www.dinamo.lv




Kengaroos Cup-2008
15.03.08.


U-8 (2000) - 1. vieta.

Rezultāti: www.kengaroos.lv



Kengaroos Cup-2008
08.03.08.


ŠFS-97
U-12 (1996) - 3. vieta.

Rezultāti: www.kengaroos.lv



Kengaroos Cup-2008
01.-02.03.08.


U-14 (1994) - 3. vieta.

Rezultāti: www.kengaroos.lv



SIA Fotomiks Kauss-2008
16.02.08. Bauska
U-9 (1999) - 1. vieta


Rezultāti:
ŠFS - Bauska-13:1
ŠFS - Bauska-24:0
ŠFS - Alberts2:0
ŠFS - Metta1:0
ŠFS - Preiļi2:4




Rīgas Ziemas Čempionats U-8 (2000. g.dz.)
26. - 27.01.08.


1. Vieta

Rezultāti:www.dinamo.lv